Alksnėnų parapija
Jei Dievas už mus, tai kas gi prieš mus?! (Rom 8,31)

Alksnėnų Švč M. Marijos Ėmimo į dangų parapija įgyvendino projektą „Alksnėnų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios elektros instaliacijos remonto darbai“.

Projekto tikslas – sumažinti gaisrų riziką Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, taip sudarant saugias ir tinkamas sąlygas tikintiesiems.

Projekto uždavinys – sutvarkyti netvarkingą bažnyčios elektros instaliaciją.

Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia bene labiausiai išsiskiria santūria architektūrine forma, puošniais mediniais altoriais, liaudiškais Nukryžiuotojo ir šventųjų drožiniais, sukurtais XVIII a. ir XIX a. Pastaruoju metu ugniagesiams vis didesnį nerimą kėlė bažnyčios priešgaisrinė apsauga. Įgyvendinant projektą buvo sutvarkyta netvarkinga bažnyčios elektros instaliacija ir taip sudarytos saugesnės ir tinkamesnės sąlygos tikintiesiems.

Projekto vertė – 3 300,00 Eur, iš jų 3 000,00 Eur Vilkaviškio rajono savivaldybės prisidėjimas prie projekto ir 300,00 Eur pareiškėjo prisidėjimas.